Bahçe Tesis Hizmeti

Meyvecilikte tüm gelişmiş ülkelerde, iyi tarım uygulamaları, entegre ürün yönetimi, entegre zararlı yönetimi, HACCP,ISO vb. kalite güvence sistemleri, “çiftlikten sofraya” yaklaşımının ortaya çıkarmış olduğu yenilikler uygulanmaktadır.
Yani sağlıklı, sertifikalı (ismine doğru) fidan temininden, bahçe tesisine, bakım, hasat, zirai mücadele, ürün işlemeye kadar uzun bir süreci kapsamaktadır.

BAŞAK Fidancılık olarak bahçe tesis hizmetlerimizde ise; incir veya zeytin bahçesi kurulacak alanda, toprak yapısı, iklim şartları, ekonomik verimlilik, pazar ve diğer çevresel faktörleri değerlendirerek, üreticiye optimum fizibiliteyi sunmaktayız.
23 yıldır da Aydın'da, Ziraat Mühendisleri ve Ziraat Teknisyenlerinden oluşan ekibimiz ile sizlere bu hizmetleri sunuyoruz.

Meyvecilik ve meyve bahçeleri tesisi uzun yıllara dayanan bir yatırım olduğu için daha baştan çok dikkatli olmak gerekmektedir. Çünkü işin başında yapılacak bir hata çok uzun yıllardan sonra ortaya çıkar ve bu hatanın telafisi de çok uzun yıllar alabilir. Bu da hem emek, hem zaman, hem de moral kaybına neden olabilir. Bu yüzden meyve bahçesi kuracak üreticilerimizin ve üretici adaylarımızın daha baştan işi sıkı tutup Meyve bahçesi kurmadan önce her şeyden önce her şeyi her yerde yetiştiririm düşüncesinden sıyrılması bölgeye ve toprak durumuna göre çok iyi bir tür ve çeşide karar vermesi gereklidir.

Hızlı iletişim
  • 0905424758019
  • 05424758019
  • basak@basakfidancilik.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletişim